Manažer obchodu s působností po celé ČR

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: management    Nástup: ihned    Plat: 20000,-

Náplň práce

Hledáme obchodníka, který nám pomůže rozvíjet obchodní činnost v oblasti výše uvedených oborů. Zkušenost z oboru je výhodou, ale není podmínkou. Jedná se o náročnou, zodpovědnou, ale velmi zajímavou práci.

- Řízení projektu od jeho vzniku, přes návrh řešení až po finální realizaci
- Kontaktní osoba pro stávající i nové zákazníky
- Vyhledávání nových zákazníků a projektů
- Prezentace řešení zákazníkům, školení zákazníků, účast na výstavách a konferencích
- Spolupráce s výrobcem technologií na návrhu řešení pro jednotlivé projekty
- Základní technická podpora zákazníků
- Vytváření a vykonávání obchodní strategie ve spolupráci s vedením společnosti a partnery v oblasti veřejného osvětlení
- Sbírání a vyhodnocování informací o trhu pro neustálý rozvoj obchodní strategie a růst obchodu

Požadujeme-Střední školu s maturitou (ekonomický, obchodní nebo technický obor)
-Trestní bezúhonnost
-Alespoň 3 roky zkušeností s obchodní činností
-Zkušenost s jednáním se státní správou
-Flexibilita
-Samostatnost a schopnost organizovat si vlastní čas
-Zapálení a zájem utvářet strategii pro dosažení růstu společnosti
-Dobré prezentační a komunikační dovednosti
-Schopnost pracovat v rámci týmu
-Angličtina je výhodou (není podmínkou)
-Znalost základních SW na PC (Word, Excel, Outlook, Internet)
-Řidičský průkaz sk. B
-Ochota cestovat nejen v rámci České republiky

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme- Zázemí společnosti s dlouholetou tradicí
- Přátelskou firemní kulturu
- Komplexní zaškolení
- Práci HPP, auto, mobil, notebook
- Platové ohodnocení odpovídající osobním výsledkům (3 měsíční ochranná lhůta na zaškolení, zapracování, fixní plat 20.000,-Kč), následně provizní systém - odměny ze sjednaných obchodních případů

Počet zobrazení nabídky práce: 3921             Inzerát Manažer obchodu s působností po celé ČR vložen: 2014-08-04

Pracovní místo Manažer obchodu s působností po celé ČR nabízí

BÁRTEK ROZHLASY, s.r.o.

    rozhlasová a ozvučovací technika, varovné systémy, bbezdrátové rozhlasy, kamerové systémy, zabezpečovací systémy

IČO: 27781275

Adresa:
   Vyšehradská 1349/2
   Praha 2, Nové Město
   128 00

Kontakní osoba:   Andrea Hořanská

Tel.: 606712916
Fax.:
Email: sekretariat@rozhlasybartek.cz
Internet: rozhlasybartek.cz