Mzdový/á účetní – personalista/ka

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Vysočina   Obor: administrativa    Nástup: dle dohody    Plat: dohodou

Náplň práce

•zpracování mzdové a personální agendy
•údržba mzdových a personálních dat v personálním informačním systému
•další typické činnosti pro tuto pozici

PožadujemePožadujeme:
• středoškolské vzdělání v ekonomickém směru zakončené maturitou
• znalost zákoníku práce
• znalost mzdové problematiky, personalistiky
• samostatnost, přesnost, spolehlivost, týmová práce
• velmi dobré uživatelské znalosti MS Office, internet

K přihlášce přiložte:
• životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se uvedených požadavků
• výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (u cizinců obdobný doklad příslušného státu)
• kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Vaše žádosti v písemné podobě očekáváme na adrese Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace, Purkyňovo nám. 2, 674 01 Třebíč nebo v elektronické podobě na adrese ecoufalova@nem-tr.cz do 5. 9. 2014.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeNabízíme:
• perspektivní a stabilní zaměstnání
• 9. platovou třídu
• zodpovědnou práci

Počet zobrazení nabídky práce: 6259             Inzerát Mzdový/á účetní – personalista/ka vložen: 2014-08-02

Pracovní místo Mzdový/á účetní – personalista/ka nabízí

Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace

    Poskytování zdravotní péče, v níž je zahrnuta ambulantní a lůžková základní a specializovaná diagnostická a léčebná péče, nezbytná preventivní péče a lékárenská činnost.

IČO: 00839396

Adresa:
   Purkyňovo nám. 2
   Třebíč
   67401

Kontakní osoba:   Eva Coufalová

Tel.: 568 809 111
Fax.:
Email: ecoufalova@nem-tr.cz
Internet: www.nem-tr.cz