Řidič osobního automobilu

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Středoč. k.   Obor: logistika/distribuce/doprava    Nástup: ihned    Plat: 25000,-

Náplň práce

Odstartujte kariéru řidiče sk. B za naší podpory na HPP či formou přivýdělku. Jako odborníci s dlouholetou praxí Vám pomůžeme snáze proniknout do daného oboru. Nabízíme: precizní přípravu, tiskové materiály, administrativní podporu. Požadujeme: základní vzdělání, min. věk 21 let, řidičské oprávnění sk. B, spolehlivost. Kontaktujte nás na tel.: 774 261 472 nebo na e-mail: ridicprace@centrum.cz.

PožadujemeZákladní vzdělání, min. věk 21 let, řidičské oprávnění sk. B, spolehlivost.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímePrecizní přípravu, tiskové materiály, administrativní podporu.

Počet zobrazení nabídky práce: 4466             Inzerát Řidič osobního automobilu vložen: 2014-09-25

Pracovní místo Řidič osobního automobilu nabízí

NSPT

Předmět podnikání:
    provozování taxislužby

IČO: 01667637

Adresa:
   Arbesovo náměstí 3/1064
   Praha 5
   15000

Kontakní osoba:   Jana Lovecká

Tel.:
Fax.:
Email: info@taxiskola.cz
Internet: www.taxiskola.cz