Obchodní zástupce (Praha, Střední Čechy)

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 1.10. 2014    Plat: 35000,-

Náplň práce

-Obchodní zástupce pro kategorii zdravé výživy a farmářských potravin
-Akvizice a řízení svěřeného teritoria: Praha a okolí
-Marketinová podpora a umisťování reklamních materiálů
-Distribuce, zásobování a přímý prodej
-Reporting

Požadujeme-Bydliště: Praha, Střední Čechy
-Řidičský průkaz skupiny B
-Podnikání na ŽL + vlastní automobil
-Min 2 roky zkušeností na pozici obchodní zástupce pro rychloobrátkového zboží
-Vysoké pracovní nasazení
-Samostatnost, bezúhonnost
-Časová flexibilita
-Nadšení pro farmářské potraviny a zdravou výživu

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme-Odpovídající mzdové ohodnocení navýšené o provize z prodeje
-Flexibilní pracovní prostředí
-Zaškolení a rozvoj prodejních dovedností
-Dynamické prostředí rostoucí společnosti

Počet zobrazení nabídky práce: 3133             Inzerát Obchodní zástupce (Praha, Střední Čechy) vložen: 2014-08-13

Pracovní místo Obchodní zástupce (Praha, Střední Čechy) nabízí

NeurIT s.r.o.

Předmět podnikání:
    Marketing
IT služby
Velkoobchod, maloobchod

IČO: 28536380

Adresa:
   Palackého 571
   Jílové u Prahy
   25401

Kontakní osoba:   Jiří Šulák

Tel.:
Fax.:
Email: jiri_sulak@mbdpartner.com