Realitní makléř pro Brno a okolí

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Brno   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: září    Plat: dohodou

Náplň práce

Chcete pomáhat lidem při hledání jejich domova a být za to nadstandardně odměněni? Pokud ano, staňte se členem týmu CENTURY 21 Bonus Brno, nejlepší mimopražské kanceláře největší realitní sítě na světě. Do našeho týmu přijmeme nové členy, kteří mají chuť začít podnikat v realitách. Nemusíte mít zkušenosti v realitách, zkušený makléř Vám pomůže se zaškolením a předá vám svoje zkušenosti.

Požadujeme• spolupráci na ŽL
• touhu být úspěšný, pozitivní myšlení
• obchodní talent
• schopnost improvizovat
• výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
• samostatnost a zodpovědnost za svěřené úkoly
• časovou flexibilitu
• zodpovědnost a loajalitu
• kultivovaný vzhled a vysoký morální kredit
• uživatelské ovládání PC, MS Office Excel, Word, Internet
• cizí jazyk na komunikativní úrovni výhodou (ne podmínkou)
• řidičský průkaz výhodou
• zkušenosti s obchodním jednáním
• středoškolské či vysokoškolské vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné: cizí jazyk výhodou

Řidičský průkazB

NabízímeNabízíme zázemí a zkušenosti firmy, která je již 11 let na trhu. V červnu jsme se umístili na 2 místě ze všech kanceláří v celé síti Century21 v ČR.

• know–how celosvětové realitní sítě 40letou tradicí
• marketingovou podporu (plachty, vizitky, inzerce na realitních portálech, tiskoviny atd.)
• možnost kariérního růstu, vedení vlastního týmu makléřů
• postoupení nabídek i poptávek od klientů, se kterými kancelář dlouhodobě spolupracuje nebo kteří se na kancelář obrátili na doporučení
• reprezentativní kancelářské prostory v Brně
• oceňování nejlepších makléřů v ČR i na světě
• kompletní zaškolení a průběžné proškolování v oboru realit a financování
• firemní kulturu založenou na vysokých standardech a etickém kodexu
• možnost nadstandardních výdělků - bez horní hranice
• motivační soutěže, bonusy a teambuildingové akce

Počet zobrazení nabídky práce: 3141             Inzerát Realitní makléř pro Brno a okolí vložen: 2015-04-24

Pracovní místo Realitní makléř pro Brno a okolí nabízí

BONUS BRNOreal, spol. s r.o.

    Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

IČO: 26887312

Adresa:
   Křenová 71
   Brno
   60200

Kontakní osoba:   Hana Složilová

Tel.: 777674530
Fax.:
Email: hana.slozilova@century21.cz