Finanční poradce/Spolupracovník

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: finance/bankovnictví/controlling    Nástup: Ihned    Plat: 20000,-

Náplň práce

prezentace společnosti a jejích produktů (fondy, zlato, pojištění, hypotéky)
akvizice nových klientů společnosti
komunikace a jednání s potenciálními i stávajícími klienty
příprava podkladů pro smluvní dokumentaci
vyřizování telefonických hovorů a e-mailová komunikace s klienty
reporting vedení společnosti

Požadujemevelmi dobré komunikativní schopnosti
příjemné vystupování
zodpovědnost, samostatnost, důslednost
proaktivní přístup, odolnost vůči stresu
vysoké pracovní nasazení
znalost AJ, RJ výhodou
znalost práce na PC

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina, ruština,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízímepráci na HPP či jako OSVČ
fixní složku mzdy, pohyblivou složku mzdy
možnost kariérního růstu a vytvoření vlastního týmu
práci v přátelském a přesto profesionálním a dynamickém týmu
kvalitní systém vzdělávání a neustálou podporu
příjemné pracovní prostředí
školení produktů

Životopis zasílejte nainfo@abeva.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 3153             Inzerát Finanční poradce/Spolupracovník vložen: 2014-08-29

Pracovní místo Finanční poradce/Spolupracovník nabízí

ABEVAConsulting, s.r.o.

    Jsme investičním zprostředkovatelem registrovaným u České národní banky (ČNB) dle zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu.

IČO: 27617297

Adresa:
   Hájkova 2747/22
   Praha 3
   13000

Kontakní osoba:   Lenka Benešová

Tel.:
Fax.:
Email: benesova@abeva.cz