Celoroční pracovníci, dobrovolníci, charita

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Praha   Obor: jiné    Nástup: 17.9.2014    Plat: dohodou

Náplň práce

Turistický dětský oddíl SRUB hledá do svých řad nové dobrovolníky od 17 do 60 let, kteří jsou ochotni celoročně pomoci při vedení jednotlivých dětských klubů, kroužků, oddílů, či pomoci při přípravě víkendových a poznávacích akcí, výletů a dětských táborů. V případě zájmu mrkněte na www.srubak.cz

PožadujemeChuť a talent pracovat s dětmi

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme

Počet zobrazení nabídky práce: 2590             Inzerát Celoroční pracovníci, dobrovolníci, charita vložen: 2016-04-11

Pracovní místo Celoroční pracovníci, dobrovolníci, charita nabízí

Turisticko-tábornický oddíl dětí a mládeže SRUB

Předmět podnikání:
    organizování volnočasových aktivit dětí a mládeže

IČO: 49628984

Adresa:
   Nuselská 66
   Praha 4
   14000

Kontakní osoba:   Pavel Srubak

Tel.: 602887514
Fax.:
Email: srubak@srubak.cz
Internet: www.srubak.cz