servisní technik gastrozařízení

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

- záruční a pozáruční servis gastro technologie
- opravy jsou prováděny většinou u zákazníka, některé v servisní dílně

Požadujemedůkladné seznámení s výrobky (montáž, seřizování, údržba)
• SOU, středoškolské vzdělání technického směru
• znalost oboru elektro nebo plyn, případně chlazení
• nejlépe v oblasti potravinářských technologií, velkokuchyňských zařízení
• řidičský průkaz skupiny B
• uživatelská znalost práce na PC
• aktivní přístup
• samostatnost, komunikativnost, pečlivost a spolehlivost
• pracovní pozice je vhodná pouze pro manuálně schopného a pracovitého technika

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné: cizí jazyk výhodou (porozumění manuálům apod.)

Řidičský průkazB

NabízímeMísto pracoviště: Provozovna firmy Marccrab Group s.r.o. v Plzni – Slovanská alej 2669/24B (za cizin. policií)
Nabízíme:
• zázemí prosperující a stabilní společnosti
• zajímavou a různorodou práci
• platové ohodnocení odpovídající schopnostem a přístupu pracovníka

Počet zobrazení nabídky práce: 2580             Inzerát servisní technik gastrozařízení vložen: 2014-09-01

Pracovní místo servisní technik gastrozařízení nabízí

MARCCRAB GROUP s.r.o.

Předmět podnikání:
    profesionální gastronomické vybavení

IČO: 24746975

Adresa:
   Primátorská 296/38
   Praha 8
   18000

Kontakní osoba:   Kristýna Boříková

Tel.: +420 377 470 088
Fax.: +420 377 470 122
Email: office@marccrab.cz
Internet: www.marccrab.cz