Obchodní kurýr

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Ústecký k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 15.9.2014    Plat: 15000,-

Náplň práce

aktuálně jsou volná 4 pracovní místa,
- jedná se o zajímavou práci v prosperující obchodní společnosti
- svoz dokumentů
- komunikace s koncovým zákazníkem a péče o něj

Požadujeme- organizační a argumentační dovednosti
- ochotu učit se novým věcem
- zodpovědný přístup, časovou flexibilu
- pravidelné účasti na firemních školeních
- cílevědomost a vysoké pracovní nasazení

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme- nadstandartní platové ohodnocení závislé na pracovním nasazení uchazeče- zálohy každý den
- firemní benefity - služební automobil, telefon, firemní akce

Počet zobrazení nabídky práce: 3030             Inzerát Obchodní kurýr vložen: 2014-09-10

Pracovní místo Obchodní kurýr nabízí

GURU ONE s.r.o.

Předmět podnikání:
    Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení

IČO: 01410130

Adresa:
   Radniční 133/1
   České Budějovice
   370 01

Kontakní osoba:   Ladislav Kovacs

Tel.: 702 080 522
Fax.:
Email: ustinadlabem@senergies.cz