výpomoc v autoservisu

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Plzeňský k.   Obor: jiné    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Hledáme brigádníka na výpomoc v autoservisu v Klatovech - podzim 2014.
Dohoda o provedení práce (max. 300 hodin).
Prac. doba PO - SO dle domluvy.
Nástup ihned.
Náplň práce - rozebírání aut, přezouvání pneu, úklid, mytí aut, další pomocné práce.

PožadujemeSamostatnost, flexibilita, zodpovědnost.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazA

NabízímeOdpovídající platové ohodnocení.

Počet zobrazení nabídky práce: 2650             Inzerát výpomoc v autoservisu vložen: 2014-09-23

Pracovní místo výpomoc v autoservisu nabízí

Pavel Kuběna

Předmět podnikání:
    autoservis, pneuservis

IČO: 73437859

Adresa:
   Průmyslová 912
   Klatovy
   33901

Kontakní osoba:   Pavel Kuběna

Tel.: 777576865
Fax.:
Email: pneu.kubena@centrum.cz