OBCHODNÍ REFERENT

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Českobud. k.   Obor: management    Nástup: 1.10.2014    Plat: 30000,-

Náplň práce

Administrace a zajištění chodu kanceláře
Provádění servisu přiděleným i novým klientům
Jednání s klienty a udržování dlouhodobých obchodních vztahů
Komunikace s obchodními partnery daného regionu
Vedení vlastní databáze,vyhledávání nových obchodních partnerů

PožadujemeMinimálně středoškolské vzdělání
Výborné komunikační a organizační schopnosti
Profesionální vystupování
Samostatnost, flexibilitu, chuť pracovat s vysokým nasazením
Spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost
Znalost PC a IT alespoň na uživatelské úrovni
Obchodní zručnost a vyjednávací schopnosti

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné: Trestní bezúhonnost.

Řidičský průkazB

NabízímeZajímavou dlouhodobou práci
Dobré finanční ohodnocení
Možnost podílet se na úspěšném rozvoji společnosti
Práce v přátelském prostředí
Flexibilní pracovní dobu
Práce v místě bydliště

Počet zobrazení nabídky práce: 3206             Inzerát OBCHODNÍ REFERENT vložen: 2014-09-23

Pracovní místo OBCHODNÍ REFERENT nabízí

František Kropík

Předmět podnikání:
    obchod

IČO: 12621820

Adresa:
   Lužnice
   Třeboň
   37901

Kontakní osoba:   Kropík

Tel.: 602305417
Fax.:
Email: fkropik@email.cz