PORADCE

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brno   Obor: finance/bankovnictví/controlling    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

v naší společnosti má na starosti obchodní činnost. Prezentuje služby společnosti a výhody spolupráce. Komunikuje s klienty, analyzuje jejich potřeby, přání, cíle, priority. Zpracovává a vyhodnocuje získané informace, připravuje finanční plány, návrhy a změny portfolia. Klientovi dává doporučení a představuje navrhnutá řešení, za která je zodpovědný. Zprostředkovává doporučené produkty a změny. Je zodpovědný za veškerou komunikaci a uzavřené dohody. Dlouhodobě pečuje o portfolio klienta. S klientem udržuje pravidelnou komunikaci. Klienta zastupuje při jednání s finančními domy. Více informací na:

PožadujemeSŠ/VŠ vzdělání
Bezúhonost
Ovládání PC, telefonní a písemné komunikace
Znalost a ovládání internetu, MS Office
Příjemný vzhled a dodržování dress code
Aktivita a pozitivní přístup
Komunikační schopnosti
Ochotu učit se
Řidičský průkaz sk. B výhodou (ne podmínkou).

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné: Znalost anglického a ruského jazyka výhodou (ne podmínkou).

Řidičský průkaz

NabízímeKariérní růst
Podpora vedení a osobního růstu
Firemní benefity
Zázemí a podpora společnosti
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Flexibilní pracovní dobu
Odměny dle kariérového plánu

Počet zobrazení nabídky práce: 3332             Inzerát PORADCE vložen: 2015-02-12

Pracovní místo PORADCE nabízí

David Mühlhandl

Předmět podnikání:
    Zprostředkování obchodu a služeb

IČO: 72414120

Adresa:
   Urxova 703/6
   Brno
   62400

Kontakní osoba:   David Mühlhandl

Tel.: 725562509
Fax.:
Email: info@muhlhandl.cz
Internet: www.muhlhandl.cz