OPERÁTOR/KA SKLADU - Zdiby, okr. Praha- východ

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: říjen 2014    Plat: 15000,-

Náplň práce

Hledáte lepší práci?

Jsme rostoucí česká personální společnost s několikaletou praxí.

Do skladu oblečení světových značek přijmeme nové zaměstnance na pozice skladník, manipulační dělník.

NÁSTUP: duben 2015

NÁPLŇ PRÁCE:
- vyskladnění-příjem zboží do skladu
- rozdělení zboží do regálů
- kontroling
- příprava zboží pro odběratele
- provoz: noční směna

Požadujeme- spolehlivost a samostatnost
- manuální zručnost
- praxe ve skladu výhodou
- fyzická zdatnost výhodou
- trestní rejstřík bez záznamu
- bydliště v okolí Zdib, Klecan, Kobylis a Odolené Vody výhodou.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- rozmanitou skladovou činnost
- základní čistou mzdu 75 Kč/hod
- motivující navyšování mzdy
- bonusový program (tablety, mobilní telefony a pod.)
- zajištěné ubytování
- příspěvek na ubytování až 1500 Kč/měs
- svozový autobus

Životopis zasílejte nainfo@lepsiprace.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 3064             Inzerát OPERÁTOR/KA SKLADU - Zdiby, okr. Praha- východ vložen: 2016-01-11

Pracovní místo OPERÁTOR/KA SKLADU - Zdiby, okr. Praha- východ nabízí

www.brigadnici.com

Předmět podnikání:
    Zprostředkování zaměstnání

IČO: 26409259

Adresa:
   Karlovo náměstí 290/16
   Praha 2
   12000

Kontakní osoba:   Romana Kajerová

Tel.: +420800197197
Fax.:
Email: info@lepsiprace.cz
Internet: www.brigadnici.com