Operátor/ka výroby - Žebrák

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Středoč. k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: duben 2015    Plat: 15000,-

Náplň práce

Hledáte lepší práci?

Jsme rostoucí česká personální společnost s několikaletou praxí.

Pro výrobní společnost se sídlem v Žebráku hledáme spolehlivé a zručné zaměstnance na pozici operátor výroby.

NÁSTUP: duben 2015

NÁPLŇ PRÁCE:
- obsluha lisu plastů
- kontrola plastových výlisků a jejich balení

Požadujemezručnost
spolehlivost
dobrý zrak
praxi ve výrobě
vyučení (SOU) a vyšší vzdělání výhodou

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- základní mzda 12 500,- Kč/měs.
- příplatky
- BONUSOVÝ PROGRAM ( tablety, mobilní telefon atd.)
- zajištěné ubytování
- příspěvek na ubytování 2500 Kč/měs
- dopravu zdarma
- doprava zajištěna z Berouna, Králova Dvora, Zdic, Chlustiny, Příbrami, Čenkova, Jinců, Hořovic, Kařeza, Švabína, Cerhovic, Záluží, Strašic, Olešné, Zaječova, Komárova, Tlustic, Tmaně, Libomyšle, Neumětel, Lochovic, Praskoles, Kublova, Broum, Hředlí a Točníku a dalších okolních obcí.

Životopis zasílejte nainfo@lepsiprace.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 2581             Inzerát Operátor/ka výroby - Žebrák vložen: 2016-01-11

Pracovní místo Operátor/ka výroby - Žebrák nabízí

www.brigadnici.com

Předmět podnikání:
    Zprostředkování zaměstnání

IČO: 26409259

Adresa:
   Karlovo náměstí 290/16
   Praha 2
   12000

Kontakní osoba:   Romana Kajerová

Tel.: +420800197197
Fax.:
Email: info@lepsiprace.cz
Internet: www.brigadnici.com