Montážní technik

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: jiné    Nástup: ihned    Plat: 25000,-

Náplň práce

Pro stále se rozvíjejicí firmu automatizuj s.r.o. hledáme šikovného montažního technika s chutí pracovat.
Jedná se o pozici: montážní a servisní práce v oboru garážových a parkovacích systémů

Požadujeme- vzdělání v oboru elektro (VL nebo SOU) výhodou
- chuť pracovat
- schopnost pracovat samostatně, zručnost
- řidičský průkaz skupiny B

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme- neomezený mobilní telefon
- notebook
- stabilní pracovní doba
- pracovní oděv
- prémie

Počet zobrazení nabídky práce: 2294             Inzerát Montážní technik vložen: 2014-10-09

Pracovní místo Montážní technik nabízí

automatizuj s.r.o.

Předmět podnikání:
    Montážní práce, nákup a prodej

IČO: 01929917

Adresa:
   Lidická 155
   Jeneč
   25261

Kontakní osoba:   Jaroslav Kalina

Tel.:
Fax.:
Email: kalina@automatizuj.cz
Internet: automatizuj.cz