Oblastní manažer (okres Kladno a Mělník)

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Středoč. k.   Obor: management    Nástup:     Plat: 60000,-

Náplň práce

Zavedená realitní společnost hledá pro nově vznikající regionální zastoupení nadanou, pracovitou a komunikativní osobnost na pozici oblastní manažer/manažerka.

Požadujeme- Obchodně nadanou, kreativní a inteligentní osobnost, odolnou stresu a vysoké pracovní zátěži.
- Klademe vyšší nároky na komunikativnost, samostatnost, loajalitu a pracovitost.
- Vzhledem k téměř nulové fluktuaci v pracovním týmu hledáme adepta, který má zájem o dlouhodobou spolupráci a má chuť pracovat.
- Upřednostňujeme zájemce se zkušenostmi na obdobné pozici. Nebráníme se ale i zkušeným obchodníkům z jiných oborů.
- Požadujeme dobrou znalost práce s PC, ŘP sk. B., vzdělání minimálně SŠ.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- Stabilní pozici v silné a neustále se rozvíjející společnosti.
- Exkluzivitu na daný region (okres Kladno a Mělník).
- Možnost vybudovat si vlastní tým a zajistit si perspektivní pasivní příjem.
- Nenabízíme žádnou formu franchisingu, nehledáme „navolávače“ soukromé inzerce, neplatíte žádné poplatky za školení apod.
- Fixní plat + provize z obchodních případů + provize z obratu svěřené oblasti
- Notebook a veškeré potřebné technické vybavení.
- Služební vůz i pro soukromé účely.
- Mobilní telefon i pro soukromé účely.
- Moderní realitní software se vzdáleným přístupem.

Počet zobrazení nabídky práce: 3064             Inzerát Oblastní manažer (okres Kladno a Mělník) vložen: 2014-10-10

Pracovní místo Oblastní manažer (okres Kladno a Mělník) nabízí

INSTINKT REALITY s.r.o.

Předmět podnikání:
    Realitní společnost

IČO: 24674893

Adresa:
   5. května 48
   Praha 4 - Nusle
   14000

Kontakní osoba:   Oldřich Platil

Tel.:
Fax.:
Email: kariera@instinkt-reality.cz
Internet: http://www.instinkt-reality.cz/