SERVISNÍ TECHNIK ÚKLIDU

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Středoč. k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: ihned    Plat: 15000,-

Náplň práce

Společnost YABOK s.r.o. zabývající se komplexním úklidovým servisem hledá do svého týmu schopného a výkonného člověka na pozici: SERVISNÍ TECHNIK.
-Dokážete pracovat samostatně, ale i v týmu?
-máte rádi různorodou práci a práci s mechanizací?
-chcete mít za svou prací viditelný výsledek?

Pak hledáme právě Vás!

PožadujemeVýsledkem Vaší práce bude:

-udržované a čisté stroje
-profesionální přístup na zakázkách
-vaše naprostá jistota v tom, jaký stroj a jakou chemikálii použit na daný typ povrchu

Budete pracovat na zakázkách typu, strojní mytí hal, čištění koberců, mytí aut, odstraňování Graffiti, zadávání výsledků do PC, drobná komunikace s odbornými servisy.

Co Vám určitě nesmí chybět:
-předchozí dobré výsledky ve vašich dosavadních aktivitách (práce/brigáda,praxe),
-uživatelská znalost práce s PC
-ochota zvládat i fyzickou práci

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeHledáme člověka, kterému je naše branže sympatická, který se nebojí fyzické práce a který kolem sebe dokáže udržovat systém a pořádek. Výborné pracovní výsledky, ochotu a pracovní nasazení rozhodně umíme ocenit.

Počet zobrazení nabídky práce: 2539             Inzerát SERVISNÍ TECHNIK ÚKLIDU vložen: 2014-10-23

Pracovní místo SERVISNÍ TECHNIK ÚKLIDU nabízí

YABOK s.r.o.

Předmět podnikání:
    komplexní úklidový servis

IČO: 27204235

Adresa:
   Sokolovská 366/84
   Praha 8
   18600

Kontakní osoba:   Jonáš Oubrecht

Tel.: 773592246
Fax.:
Email: uklid@yabok.cz
Internet: www.yabok.cz