Pomocný dělník do pekárny

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brněnský k.   Obor: jiné    Nástup:     Plat: 13000,-

Náplň práce

Přijmeme pracovníky/pracovnice do pekárenství (práce na výrobní lince, zakládání zboží do přepravek, balení a expedice pečiva), 3-směnný provoz.

PožadujemePraxe u výrobní linky, potravinářský průkaz, čistý rejstřík trestů, fyzická zdatnost.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeMožnost ubytování, zálohy na mzdu, zaměstnanecké výhody.

Počet zobrazení nabídky práce: 2389             Inzerát Pomocný dělník do pekárny vložen: 2015-02-26

Pracovní místo Pomocný dělník do pekárny nabízí

Personal Consulting s.r.o.

Předmět podnikání:
    Personální, pracovní a vzdělávací agentura

IČO: 29282837

Adresa:
   Starobrněnská 3
   Brno
   60200

Kontakní osoba:   Bc. Hanušová

Tel.: 776 601 031
Fax.:
Email: pekarna@aaaprace.cz