Obchodní manažer

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: Ihned    Plat: 30000,-

Náplň práce

Retailové oddělení přijme spolehlivého, komunikativního a cílevědomého obchodníka.

Náplň práce:
- Komunikace s klienty
- Nabídka a prezentace produktů ČP
- Servis stávajících klientů ČP

Požadujeme Flexibilita - Spolehlivost
- SŠ vzdělání s maturitou
- Praxe výhodou
- Práce na PC

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme- Podporu formou vzdělávéní a motivačních benefitů
- Finanční podporu formou paušálních odměn nad rámec provizí
- Zázemí nejsilnější pojišťovací společnosti na Českém trhu
- Nadprůměrné finanční ohodnocení
- Flexibilní pracovní dobu
- Možnost kariérního růstu

Počet zobrazení nabídky práce: 2575             Inzerát Obchodní manažer vložen: 2014-10-13

Pracovní místo Obchodní manažer nabízí

Česká pojišťovna a.s.

    Pojišťovací činnost podle zákona č. 277/2009 Sb., o pojišťovnictví, v rozsahu
- pojistných odvětví životních pojištění uvedených v příloze č. 1 k zákonu o pojišťovnictví, část A bod I, bod II, bod III, bod VI, bod VII a bod IX;

IČO: 45272956

Adresa:
   Spálená 75/16
   Praha
   11304

Kontakní osoba:   Jiří Vláčil

Tel.:
Fax.:
Email: jiri.vlacil@ceskapojistovna.cz