IT Manager

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Královehr. k.   Obor: IT/telekomunikace    Nástup: 1.12.2014    Plat: dohodou

Náplň práce

Pracovní náplň:
- zodpovídá za správnou a úplnou implementaci infrastruktury podle dokumentace a smluv
- zodpovídá za správu HW, SW, komunikační infrastruktury a serverů, navrhuje optimalizaci jejich provozu, řeší havarijní stavy, navrhuje a realizuje potřebná opatření v oblasti jejich konfigurace s cílem zabezpečit jejich funkčnost, výkonnost, dostupnost a bezpečnost
- zajišťuje spolehlivý chod virtuální infrastruktury a optimalizuje její výkon
- administruje, konfiguruje a monitoruje aktivní a pasivní prvky LAN a WLAN
- poskytuje odbornou pomoc uživatelům služeb TC HK, vyhodnocuje požadavky uživatelů a navrhuje optimální řešení
- zajišťuje pravidelnou kontrolu EZS a EPS
- má přehled o produktech společnosti Microsoft (na úrovni odborné stránky - pokročilá správa a konfigurace systémů Hyper-V Server, Windows Server, Office 365, SQL, Sharepoint, VMware, principy zálohování)
- je zodpovědný za řešení oprav a drobných úprav budovy TC HK
- připravuje podklady pro fakturaci služeb TC HK.

PožadujemePožadavky:
- odbornost a kompetence
- aktivní přístup, návrhy řešení
- systematičnost, důslednost
- schopnost samostatně pracovat
- prezentační a argumentační dovednosti
- nástup 1. 12. 2014, po dohodě nejpozději k 1. 1. 2015.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNabízíme:
- samostatnou práci v perspektivní oblasti
- moderní pracoviště
- hlavní zaměstnanecký poměr na plný úvazek
- zaměstnanecké výhody (stravenky, 5 týdnů dovolené, posilovna zdarma, notebook, telefon)
- přístupy k pokrokovým technologiím (Microsoft Inovační centrum)
- zapojení v projektových týmech.

Životopis zasílejte nalenka.michalkova@tchk.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 3085             Inzerát IT Manager vložen: 2014-10-14

Pracovní místo IT Manager nabízí

TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové o.p.s.

Předmět podnikání:
    Podnikatelský inkubátor

IČO: 27493784

Adresa:
   Piletická 486/19
   Hradec Králové
   50341

Kontakní osoba:   Albert Kostanjan

Tel.:
Fax.:
Email: albert.kostanjan@tchk.cz