Obch. zástupce, prodej cukrovinek – Praha, Plzeň

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: po dohodě    Plat: dohodou

Náplň práce

Hledáme zkušeného obchodního zástupce s vlastním autem pro prodej (nikoli rozvoz) našich výrobků v Praze a okolí, Plzeňském kraji a okolí.

Vaší pracovní náplní bude:

Aktivní vyhledávání a kontaktování nových zákazníků (maloobchody, hotely, kavárny apod.), sjednávání osobních setkání
Prezentace výrobků, zpracování cenových nabídek a jejich prezentace
Uzavírání obchodních smluv
Komunikace se stávajícími zákazníky, budování a rozvíjení dlouhodobých obchodních vztahů
Správa obchodní agendy, pravidelný reporting
Zodpovědnost za plnění obchodních plánů

PožadujemeSŠ s maturitou, příp. VŠ vzdělání
Praxi a prokazatelné zkušenosti na obdobné obchodní pozici (min. 3 roky)
Vynikající komunikační a prezentační dovednosti
Reprezentativní vystupování
Schopnost samostatné obchodní činnosti
Uživatelskou znalost práce na PC
Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
Trestní bezúhonnost
Vlastní databáze klientů velkou výhodou

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeZázemí stabilní mezinárodní společnosti
Zajímavé platové podmínky odvislé od výkonu
Pružnou pracovní dobu
Možnost kariérního růstu

Počet zobrazení nabídky práce: 2564             Inzerát Obch. zástupce, prodej cukrovinek – Praha, Plzeň vložen: 2014-11-11

Pracovní místo Obch. zástupce, prodej cukrovinek – Praha, Plzeň nabízí

Markos Food s.r.o.

    Společnost Markos Food s.r.o. patří do skupiny cukrářských společností. Jsme jedním z největších evropských výrobců exkluzivních orientálních sladkostí, které jsou vyráběny výhradně ručně, podle originálních starobylých receptur.

IČO: 24730548

Adresa:
   Voroněžská 740/3
   Praha 10
   101 00

Kontakní osoba:   Ing. Arsen Margaryan

Tel.: +420 775 716 308
Fax.:
Email: info@markosfood.cz