Asistentka s RJ/recepční

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Plzeňský k.   Obor: administrativa    Nástup: dohodou    Plat: dohodou

Náplň práce

Hledáme vhodné uchazeče na pozici asistentka/recepční pro zajištění chodu naší kanceláře v Holoubkově u Rokycan.

Společnost Markos Food s.r.o. patří do skupiny cukrářských společností. Jsme jedním z největších evropských výrobců exkluzivních orientálních sladkostí, které jsou vyráběny výhradně ručně, podle originálních starobylých receptur.

Vaší pracovní náplní bude:

Zajištění plynulého chodu recepce (vyřizování telefonátů, e-mailů, pošty a dotazů, přijímání a ohlašování návštěv, příprava jednacích místností, catering atd.)
Administrativní podpora jednotlivých oddělení v kanceláři
Finančně-administrativní evidence
Objednávky a správa drobného kancelářského a provozního materiálu
Správa firemních dokladů , aktualizace firemních dat
Překlady z/do ruštiny

PožadujemeMin. středoškolské vzdělání
Dobrou znalost práce na PC – MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
Výbornou znalost ruského jazyka slovem i písmem – podmínkou
Příjemné a reprezentativní vystupování
Vynikající komunikační/vyjadřovací dovednosti
Samostatnost, spolehlivost, pečlivost
Organizační schopnosti, týmového ducha
Řidičský průkaz sk. B výhodou
Zkušenosti na obdobné pozici výhodou

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: ruština,
- pasivně:
- jiné: základy angličtiny a/nebo němčiny výhodou (nikoliv podmínkou)

Řidičský průkazB

NabízímeZázemí stabilní mezinárodní společnosti
Příjemné prostředí moderní kanceláře
Možnost práce v dynamickém mezinárodním prostředí
Odpovídající finanční ohodnocení

Počet zobrazení nabídky práce: 4361             Inzerát Asistentka s RJ/recepční vložen: 2014-11-11

Pracovní místo Asistentka s RJ/recepční nabízí

Markos Food s.r.o.

IČO: 24730548

Adresa:
   Voroněžská 740/3
   Praha 10
   101 00

Kontakní osoba:   Ing. Arsen Margaryan

Tel.: +420 775 716 308
Fax.:
Email: info@markosfood.cz