asistent pro vyhledávání nemovitosti

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Vysočina   Obor: administrativa    Nástup: dohodou    Plat: dohodou

Náplň práce

Přijmu asistenty pro vyhledávání nemovitostí vhodných k prodeji, evidenci poptávek a další činnosti dle Vaší odvahy a zájmu. Vhodné jako nezávazná zkouška pro zájemce o práci realitního makléře, pro maminky na mateřské, studenty, apod. Zaškolím. Nabízím velmi dobré ohodnocení. Zašlete CV a já Vás kontaktuji k domluvení pohovoru.

PožadujemeUživatelská znalost PC, chuť učit se nové věci, nebojácnost ale slušnost, zájem o práci, vytrvalost

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeSlušný přivýdělek. Získání orientace a zkušeností v oboru realit bez stresu a tlaku. Další možnost postupu.

Počet zobrazení nabídky práce: 3483             Inzerát asistent pro vyhledávání nemovitosti vložen: 2015-01-18

Pracovní místo asistent pro vyhledávání nemovitosti nabízí

Marcela Hrdinová

Předmět podnikání:
    poskytování služeb

IČO: 68471386

Adresa:
   Kyjovská 3324
   Havlíčkův Brod
   58001

Kontakní osoba:   Marcela Hrdinová

Tel.: 606171452
Fax.:
Email: Hrdinova.Marcela@seznam.cz
Internet: marcelahrdinova.webmium.com