Servírka

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: jiné    Nástup: dohodou    Plat: dohodou

Náplň práce

Hledáme servírku do zavedené restaurace na Praze 3, práce v režimu krátký/dlouhý týden, požadujeme spolehlivost, dochvilnost, samostatnost, flexibilitu, profesionální přístup, praxi v oboru.

Požadujeme-

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeNabízíme práci v přátelském kolektivu, příjemné prostředí, nástup a mzdové ohodnocení dohodou. V případě zájmu zašlete životopis s fotkou na rockandpizzaclub@gmail.com

Životopis zasílejte narockandpizzaclub@gmail.com

Počet zobrazení nabídky práce: 2520             Inzerát Servírka vložen: 2014-11-04

Pracovní místo Servírka nabízí

Martin Chaloupecký

Předmět podnikání:
    hostinská činnost

IČO: 02295679

Adresa:
   Kekulák 31
   Kleneč
   413 01

Kontakní osoba:   Martin Chaloupecký

Tel.:
Fax.:
Email: lucie.stumpfova@seznam.cz