Manažer realitní kanceláře v Ostravě

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Moravskoslezský k.   Obor: management    Nástup: 1.12.2014    Plat: 30000,-

Náplň práce

Jsme členové Realitní komory České republiky a otevíráme kanceláře společnosti DumRealit v Ostravě a možná právě Vy můžete vést tuto kancelář k úspěchu.
Jsme na trhu bezmála 25 let, veškerá naše školení jsou zdarma a rozhodně u nás nebudete platit ani žádné jiné poplatky.

PožadujemeJste zkušený makléř, který má ostatním co předat?
Nebo dobře víte, jak motivovat a vést lidi kolem sebe?
Máte pocit, že Vaše kariéra v oblasti realit se už nějakou dobu nehýbe vzhůru?
Nebo máte pocit, že ve Vašem současném zaměstnání nemáte takové možnosti, jaké byste si zasloužili?

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeCo Vám nabízíme? Cokoliv, čeho sami budete chtít dosáhnout.
Chcete vést vlastní tým lidí? U nás budete mít ve vedení svého týmu volnou ruku, ale také Vám rádi pomůžeme, když bude potřeba.
Chcete vysoký plat? Vytvoříme Vám podmínky, abyste na něj dosáhli. Váš plat bude tvořen jednak vysokými procenty z Vašich vlastních obchodů, ale také procenty z obratu Vaší kanceláře.
Chcete kariérně růst a vést vlastní kancelář? My chceme růst a budeme rádi, když porostete spolu s námi.

Počet zobrazení nabídky práce: 2884             Inzerát Manažer realitní kanceláře v Ostravě vložen: 2015-09-18

Pracovní místo Manažer realitní kanceláře v Ostravě nabízí

Varally Invest a.s.

Předmět podnikání:
    Pronájem a prodej nemovitostí, bytů a nebytových prostor.

IČO: 03494080

Adresa:
   Čejkovická 63/6
   Praha 5
   155 21

Kontakní osoba:   Veronika Gazdíková

Tel.: 737357379
Fax.:
Email: onyxs@dumrealit.cz