Obchodní zástupce

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brněnský k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

My rosteme 12 let…chcete růst s námi. Chcete? CHCETE?

Společnost BO-IMPORT s.r.o. je spolehlivým partnerem svým zákazníkům v oblasti dodávek nářadí, nástrojů, brusiva a měřidel. I díky zastoupení prémiových značek máme přední postavení v rámci regionu a toto postavení chceme rozšiřovat do dalších krajů naší republiky!

Chceme posílit prodejní tým o kvalitního nového obchodníka pro oblast jižní Moravy.

Základní znalost nářadí je nutností, znalost nástrojů z oblasti obrábění velkou výhodou.

PožadujemeKomunikativnost, spolehlivost, férovost, časová flexibilita

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímePtáte se na benefity a Vaše výhody? Ano, samozřejmě budou – v případě kvalitních výsledků. Máte obavy, že nebudou? Pomůžu Vám, zaškolím a vytrénuju. Dál je nutná Vaše poctivá dlouhodobá práce, výsledky se dostaví!

Jsem zastáncem VŽDY férového jednání jak se zákazníky, tak se zaměstnanci.

A co slíbím, to splním!

Tímto se řídím po celou dobu života mé firmy.

Ing. Miloslav Borek, jednatel a majitel BO-IMPORT s.r.o.

Životopisy prosím posílejte na mou asistentku: marketa.vyslouzilova@bo-import.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 3030             Inzerát Obchodní zástupce vložen: 2016-01-27

Pracovní místo Obchodní zástupce nabízí

BO - IMPORT s.r.o.

    velkoobchod, maloobchod a e-shop s nářadím a nástroji pro profesionály i domácí kutily

IČO: 25900340

Adresa:
   Tyršova 22
   Olomouc
   77200

Kontakní osoba:   Markéta Vysloužilová

Tel.: 585 316 462
Fax.:
Email: marketa.vyslouzilova@bo-import.cz
Internet: www.bo-import.cz