HledámPráci.cz - logo HledámPráci.cz - nabídka práce
HledámPráci.cz

Mäsiari - práca pre Vás v Holandsku

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Zahraničí   Obor: jiné    Nástup: ihneď    Plat: 42000,-

Náplň práce

Stabilný zamestnávateľ hľadá mäsiarov (vykosťovačov a porážačov):

Náplňou práce je:

- vykosťovanie bravčoviny/ hovädziny na linke
- čistenie, porciovanie častí bravčového mäsa
- porážka jatočných zvierat, odkožovanie, odkrvovanie
- pracuje sa vo veľkých závodoch, kde sa vyžaduje presnosť a rýchlosť
- prax s prácou na linke a v zahraničí je výhodou
- garantovaný pracovný čas 36 hodín/týždenne + soboty a nadčasy

Požadujeme- prax s vykosťovaním bravčoviny/ hovädziny je potrebná !!!
- domáce zabíjačky Vám na zvládnutie vstupných testov nebudú stačiť
- dobrá fyzická kondícia
- aktívny prístup k práci
- zodpovednosť
- samostatnosť

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeBravčovina - 1100-1200€ NETTO
Hovadzina - 1500-2000 € NETTO
+ nadčasy a soboty za príplatok
+ možnosť rodinných prídavkov
+ vrátenie daní
+ 4 týždne platenej dovolenky
+ 8% zo mzdy- príspevok na dovolenku
- NA MIESTE SÚ SLOVENSKÍ KOORDINÁTORI – nie je potrebná znalosť cudzieho jazyka.
Iné výhody
+ MINIMÁLNE VSTUPNÉ NÁKLADY
+ Práca pre stabilného holandského zamestnávateľa na trvalý pracovný pomer
+ Stovky spokojných pracovníkov zo SR a ČR
+ Garantovaná práca, odvody aj výplata už k tretiemu dňu nasledujúceho mesiaca
+ Ubytovanie ZDARMA

Počet zobrazení nabídky práce: 2168             Inzerát Mäsiari - práca pre Vás v Holandsku vložen: 2014-11-19

Pracovní místo Mäsiari - práca pre Vás v Holandsku nabízí

Universal Consulting s.r.o.

Předmět podnikání:
    náborová spoločnosť zameraná na zabezpečovanie pracovných síl do zahraničia.

IČO: 36340219

Adresa:
   Štúrovo námestie 18
   Trenčín
   91101

Kontakní osoba:   Ing. Miroslava Mičudová

Tel.:
Fax.:
Email: uc@universalconsulting.sk
Internet: universalconsulting.sk