Obchodník-poradce

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: finance/bankovnictví/controlling    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Náplň práce:
-péče o stávající klienty a vyhledávání nových obchodních příležitostí
-konzultace a poradenství klientům v oblasti pojištění a financí
-budování dlohodobých obchodních vztahů

PožadujemePožadavky:
-min.SŠ vzdělání s maturitou
- komunikativnost, flexibilita, orientace na klienta
- samostatnost, chuť učit se novým věcem

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeKromě zajímavé práce nabízím řadu jistot:
-zázemí silné společnosti (Česká pojišťovna, a.s.) a profesionální podporu
-velké množství obchodních příležitostí
-vícesložkové odměňování: fix, provize, bonusy, kvartální benefity
-odborné vzdělávání a kariérní růst, individuální podporu manažera
-kancelářské prostory v budově České pojišťovny

Počet zobrazení nabídky práce: 3050             Inzerát Obchodník-poradce vložen: 2015-01-14

Pracovní místo Obchodník-poradce nabízí

Robert Seidl

Předmět podnikání:
    pojišťovnictví

IČO: 64924572

Adresa:
   Mostní 73
   Kolín
   28002

Kontakní osoba:   Robert Seidl

Tel.: 774 565 584
Fax.:
Email: robert.seidl@ceskapojistovna.cz