Provozní elektrikář

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Moravskoslezský k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: 1.12.2014    Plat: dohodou

Náplň práce

Realizuje prevent. údržby na výrob.zařízeních,Navrhuje a realizuje nová tech. řešení,Diagnostika a odstranění poruch na výr.zařízeních,Spravuje tech. dokumentaci k zařízením,Spolupracuje s tech. úsekem a podílí se na výrobě a uvedení do provozu jednoúčelových výrob. zařízení

PožadujemeSOU,SŠ - elektrikář, elektromechanik,Vyhláška 50/1978 Sb. min.§6,Praxe v průmysl. odvětví na podobné pozici min. 2 roky,Dobrá orientace v elektrotech. schématech se znalostí spínací a regulační techniky,Znalost regulace pohonů strojů,Základní znalosti program. řídících systémů např.SIMATIC, ETERM, SIEMENS, OMRON, JETER, UNITRONIC
Samostatnost, pečlivost, zručnost

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízímezázemí silné výrobní společnosti s vlastním vývojem,práci v profesionálním kolektivu s vysokou mírou samostatnosti,odpovídající finanční ohodnocení,možnost profesního růstu,firemní benefity

Počet zobrazení nabídky práce: 3488             Inzerát Provozní elektrikář vložen: 2014-11-20

Pracovní místo Provozní elektrikář nabízí

MATEICIUC a.s.

Předmět podnikání:
    Výroba a zpracování plastů

IČO: 60792825

Adresa:
   Ke Koupališti 370/15
   Odry
   742 35

Kontakní osoba:   Bc.Jiřina Bučková

Tel.: 556 312 441
Fax.:
Email: jirina.buckova@mateiciuc.cz
Internet: www.mat-plasty.cz