Wellness konzultant/ka

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Středoč. k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: ihned    Plat: 12000,-

Náplň práce

Náplň pracovní činnosti se odvíjí od aktivit obchodně poradenské firmy. Jedná se o činnosti od zajištění chodu a obsluhy internetových obchodů, vedení maloobchodu i velkoobchodu, poskytování informací a servisu zákazníkům na telefonu, zajištění a organizace reklamy, práce s klientelou, až po řídící práci, zapojení se do mezinárodního obchodního rozvoje. Každý spolupracovník v týmu rozhoduje o svém rozsahu spolupráce. Ke každé činnosti, kterou se rozhodne vykonávat, bude zaškolen.

Požadujeme- přirozenou inteligenci
- komunikativnost
- schopnost samostatné činnosti
- odpovědný a seriózní přístup k práci
- plnoletost

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- odpovídající zaškolení a další osobnostní rozvoj
- práci v zajímavém a perspektivním oboru
- práci v týmu pozitivních lidí
- motivující plán odměn
- práci vykonávanou i z domova - flexibilní pracovní doba

Počet zobrazení nabídky práce: 2664             Inzerát Wellness konzultant/ka vložen: 2016-03-09

Pracovní místo Wellness konzultant/ka nabízí

Lenka Cinertová

Předmět podnikání:
    Činnost pro duševní a fyzickou pohodu

IČO: 45861170

Adresa:
   Brodská
   Příbram
   26101

Kontakní osoba:   Cinertová

Tel.: 602873753
Fax.:
Email: lenkacinertova@obemail.com