obchodní technik

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Středoč. k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

pro pracoviště v Rudné u Prahy:
prodej a technické poradenství
kontakt se stávajícími a vyhledávání nových zákazníků
projednávání nabídek a dodávek s výrobou
zpracování cenových nabídek, obchodních smluv a sledování zakázek

Požadujemevzdělání nejlépe technického zaměření
znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
práce na PC
schopnost samostatně pracovat, spolehlivost, pečlivost, komunikaci se zákazníky,
pozitivní a aktivní přístup, loajálnost

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina, němčina,
- pasivně:
- jiné: znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni

Řidičský průkazB

Nabízímestabilní společnost
finanční odměňování
příspěvky na jazykové kurzy
technická školení v oboru
stravenky
penzijní pojištění

Počet zobrazení nabídky práce: 3815             Inzerát obchodní technik vložen: 2015-01-15

Pracovní místo obchodní technik nabízí

AUDOL spol. s r.o

Předmět podnikání:
    velkoobchod a maloobchod
zprostředkování obchodu a služeb

IČO: 41195027

Adresa:
   Čínská 11
   Praha
   16000

Kontakní osoba:   Ing. Petr Dolák

Tel.: 311678399
Fax.:
Email: pdolak@audol.cz
Internet: www.audol.cz