Vedoucího pracovní skupiny

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brněnský k.   Obor: jiné    Nástup: 1.3.2015    Plat: dohodou

Náplň práce

Společnost ZAHRADA BRNO příjme vedoucího pracovní skupiny pro realizaci sadových úprav a automatických závlahových systémů pro jihomoravský kraj.
Náplní práce je doprava mechanizace, materiálu a pracovníků na místo, samostatná realizace sadové úpravy, výběr a nákup rostlinného materiálu dle dokumentace, stálá kontrola pracovníků a prováděných činností, předání díla.

PožadujemeVyučen v oboru Zahradnictví
Znalost ovládání a údržby zahradní techniky
Organizační schopnosti
Schopnost vést kolektiv lidi

Výhodou:
Praxe v oboru
Oprávnění pro práci s motorovou pilou

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeStravenky
Auto pro osobní účely
Zvýhodněné ceny na obchodované zboží

Počet zobrazení nabídky práce: 3116             Inzerát Vedoucího pracovní skupiny vložen: 2015-01-05

Pracovní místo Vedoucího pracovní skupiny nabízí

Ing. Jiří Mařák

    Realizace sadových úprav a automatických závlahových systémů pro jihomoravský kraj.

IČO: 73968749

Adresa:
   Přibice 172
   Přibice
   69124

Kontakní osoba:   Ing. Jiří Mařák

Tel.: 776874456
Fax.:
Email: marak@zahradabrno.cz
Internet: www.ZahradaBrno.cz