úředník odd. správy lesa a pozemků města

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Středoč. k.   Obor: management    Nástup: 1.2.2015    Plat: 20000,-

Náplň práce

Úředník v oddělení správy lesů a pozemků města zejména komplexně zajišťuje hospodaření v lesích vlastněných městem (zajišťování pěstební a těžební činnosti v souladu s lesním hospodářským plánem, prodej dřevní hmoty, administrativní činnosti související s těžební a pěstební činností) a hospodaření s pozemky města (evidence, nájmy, prodeje, koupě, věcná břemena), vykonává státní správu a samosprávu v oblastech ochrana přírody a krajiny, požární ochrana a krizové řízení, zemědělství a rostlinolékařská péče, pečuje o nalezené psy, vykonává funkci správce rozpočtových prostředků svěřených úseků.

Požadujeme- znalost problematiky hospodaření v lesích
- řidičský průkaz skup. B
- znalost práce na počítači
- samostatnost, odpovědný přístup k plnění úkolů, flexibilita
- praxe v oboru ve veřejné správě výhodou (ne podmínkou)
- zvláštní odborná způsobilost v oblasti ochrany přírody a krajiny výhodou (ne podmínkou)

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme

Počet zobrazení nabídky práce: 2532             Inzerát úředník odd. správy lesa a pozemků města vložen: 2015-01-07

Pracovní místo úředník odd. správy lesa a pozemků města nabízí

Město Kopidlno

Předmět podnikání:
    veřejná správa

IČO: 00271705

Adresa:
   nám. Hilmarovo 13
   Kopidlno
   507 32

Kontakní osoba:   Lenka Kropáčková

Tel.: 493 655 681, 725 817 937
Fax.:
Email: tajemnik@kopidlno.cz
Internet: www.kopidlno.cz