Práce ve wellness studiu(10-30h/týd 5-25tis./měs)

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: management    Nástup: Ihned    Plat: 20000,-

Náplň práce

Brigáda ve wellness centru 5-25 tis.tis/měs.

Do rozšiřujícího se wellness centra, s dvaceti letou praxí, hledáme nové a šikovné spolupracovníky, kteří rádi komunikují a pracují s lidmi a chtějí změnit a vylepšit sobě a svému okolí celkově životní styl. Možno dělat při práci, škole, mateřské atd. Hledáme i dva až tři lidi na hlavní činnost kde je výdělek 20 000 Kč/měsíčně a více. Hledáme lidi, kteří chtějí opravdu pracovat. Pokud splňujete všechny požadavky zašlete vaše CV.

Požadujemevěk min. 18 let
příjemné a seriózní vystupování
ochota učit se novým věcem a dále se vzdělávat
organizační schopnosti
komunikativnost
dochvilnost
Pracovitos
samostatné rozhodování a řešení problémů

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné: Znalosti jazyků výhodou.

Řidičský průkaz

Nabízímepružnou pracovní dobu
možnost dlouhodobé spolupráce
precizní zaškolení v oboru
práce v příjemném mladém kolektivu
osobní i finanční růst
práce na Hč i Vč 5 – 25 tis./měs

Počet zobrazení nabídky práce: 2563             Inzerát Práce ve wellness studiu(10-30h/týd 5-25tis./měs) vložen: 2015-01-07

Pracovní místo Práce ve wellness studiu(10-30h/týd 5-25tis./měs) nabízí

Milan Kříž

    Poradenství v oblasti zdraví a zdravého životního stylu, vnější výživy, regulace hmotnosti a výživa pro sport a fitness. Práce probíhá v Praze, Brně a dalších městech.

IČO: 01758501

Adresa:
   Budeč
   Budeč
   37892

Kontakní osoba:   Radek Kříž

Tel.: 730845796
Fax.:
Email: radekkriz2@seznam.cz