PRÁCE Z DOMU - měsíčně od 15 tisíc

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: administrativa    Nástup: do    Plat: 15000,-

Náplň práce

Hledáme spolupracovníky pro práci z domova. V současné době rozšiřujeme pracovní tým v České republice a hledáme zájemce o spolupráci na hlavní i vedlejší činnost

Požadujeme* 18 let
* bezúhonnost
* samostatnost, vytrvalost, aktivitu
* základní komunikační schopnosti
* uživatelskou znalost práce na PC a internetu
* min. 10 hodin času týdně

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízímeatraktivní příležitost pro muže,ženy,studenty,maminky na mateřské, seniory,možnost budování kariéry(nad 20 tis),možnost přivýdělku(do 20 tis),volnou pracovní dobu,práci z domova přes internet a telefon,kompletní zaškolení

Počet zobrazení nabídky práce: 3401             Inzerát PRÁCE Z DOMU - měsíčně od 15 tisíc vložen: 2016-01-28

Pracovní místo PRÁCE Z DOMU - měsíčně od 15 tisíc nabízí

Jiří Krejčí

Předmět podnikání:
    Prace z domu

IČO: 48923044

Kontakní osoba:   Jiří Krejčí

Tel.: 777280187
Fax.:
Email: krejji@seznam.cz