Office Manager

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: administrativa    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

Cocoon Group, mezinárodní brandingová agentura hledá nového kolegu/kolegyni do svého pražského týmu

• Zajištění každodeního chodu kanceláře,
• Spolupráce při zajištění IT servisu externím dodavatelem,
• Organizace firemních akcí,
• Zajišťování služebních cest včetně letenek, ubytování a víz,
• Organizace výběrových řízení dodavatelů,
• Komunikace s dodavateli,
• Nábor nových zaměstanaců,
• Evidence a zpracování docházky zaměstnanců,
• Evidence a správa majetku společnosti
• Asistence při externí produkci materialů

Požadujeme• Dobrá znalost MS Office - znalost platformy Apple výhodou
• Anglický jazyk na komunikativní úrovni – každodenní užití
• Velmi dobré komunikační schopnosti
• Schopnost pracovat samostatně
• Pozitivní, sebevědomá a přátelská osobnost
• Časově flexibilní s velmi dobrými organizačními schopnostmi
• Praxe na obdobné pozici minimálně 1 rok

Zájemci mohou zasílat průvodní dopis se strukturovaným životopisem v českém i anglickém jazyce na r.stavova@cg-eu.com

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme- nástup možný únor/březen
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- pět týdnů dovolené
- mladý kolektiv

Životopis zasílejte nar.stavova@cg-eu.com

Počet zobrazení nabídky práce: 4084             Inzerát Office Manager vložen: 2015-01-30

Pracovní místo Office Manager nabízí

Cocoon, s.r.o.

Předmět podnikání:
    branding and design

IČO: 25079484

Adresa:
   Široká 5
   Praha 7
   17000

Kontakní osoba:   Helena Jírová

Tel.: 222998598
Fax.:
Email: info@cg-eu.com
Internet: cg-eu.com