Brigádník – konzultant, správce dat

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 19.1.2015    Plat: dohodou

Náplň práce

Co Vás čeká za práci?
• telefonické kontaktování zejména našich stávajících klientů – disponujeme databází klientů, kterým chceme ušetřit za služby, které dnes již využívají!
• telefonické kontaktování potenciálních klientů – i těmto chceme ušetřit
• e-mailová korespondence s klienty
• aktualizace dat v systému společnosti
• aktivní přístup a sdílení Vašich nápadů a podnětů
• běžná kancelářská agenda – papíry, papíry, papíry :-)

Požadujeme• nebát se otevřeně si popovídat s partnerem po telefonu
• jasné a srozumitelné vyjadřování – skvělou znalost českého jazyka
• otevřenou a energickou osobnost s respektem k druhým
• aktivní přístup k řešení situací a optimismus
• zodpovědný přístup k práci a spolehlivost
• uživatelská znalost PC
• co není nutné, ale hodí se, je zkušenost s pojišťovnictvím / s prací na call-centru

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme• propracovaný a osvědčený způsob odměňování – fixní hodinová mzda (80-100 Kč) + motivační část za splněné úkoly
• respekt k Vašemu osobnímu životu a rozvrhu – na pracovní době se dohodneme
• příjemné prostředí rodinné vily v Praze Kobylisích
• klidnou kancelář s mladým kolektivem
• kariérní růst – žádná prázdná fráze – můžete se stát naším makléřem a se zkouškami u ČNB Vám rádi pomůžeme
• vzdělávání, rozvoj, životní zkušenost

Počet zobrazení nabídky práce: 2386             Inzerát Brigádník – konzultant, správce dat vložen: 2015-01-12

Pracovní místo Brigádník – konzultant, správce dat nabízí

CiC plus a.s.

    Konzultační a poradenská činnost v oblasti obchodu a služeb.
Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej.
Zprostředkovatelská činnost v oblasti obchodu a služeb.

IČO: 26212641

Adresa:
   Čimická 557/52
   Praha Kobylisy
   18200

Kontakní osoba:   Martin Kurc

Tel.: 608119672
Fax.:
Email: kurc@cicplus.cz
Internet: www.cicplus.cz