Kontaktní pracovník v NZDM

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Moravskoslezský k.   Obor: jiné    Nástup: 2.3.2015    Plat: 16000,-

Náplň práce

• poskytování sociálních a podpůrných služeb v Nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež
• příprava a realizace volnočasových a výchovně-vzdělávacích aktivit (převážná část přímé práce v odpoledních hodinách a dnech školního volna)
• administrativa, vedení dokumentace spojené s poskytováním služby

Požadujeme• Splnění předpokladů pro výkon činnosti v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
• Výhodou je další vzdělání v oblasti sociální prevence, sociální pedagogiky, sociální práce
• trestní bezúhonnost (doloženou výpisem z trestního rejstříku)
• praktické dovednosti v oblasti tvorby a vedení volnočasových aktivit pro děti a mládež
• časovou flexibilitu, samostatnost, dovednost komunikovat s cílovou skupinou

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme• práci v kreativním kolektivu v neziskové organizaci
• částečný nebo plný pracovní úvazek
• pravidelnou supervizi, podporu v dalším vzdělávání
• možnost realizace vlastních nápadů
• plat odpovídající vzdělání a praxi dle platného mzdového řádu + možnost dalšího osobního ohodnocení a benefitů

Životopis zasílejte najarda.vecerka@eurotopia.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 2182             Inzerát Kontaktní pracovník v NZDM vložen: 2015-01-17

Pracovní místo Kontaktní pracovník v NZDM nabízí

EUROTOPIA Opava o.p.s.

Předmět podnikání:
    Sociální služby a vzdělávání

IČO: 25852345

Adresa:
   Zacpalova 27
   Opava
   74601

Kontakní osoba:   Petra Večerková

Tel.: 608883618
Fax.:
Email: petra.vecerka@gmail.com
Internet: www.opava.eurotopia.cz