Account manager / Obchodní zástupce

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

Internetová agentura Litea Solution s.r.o. hledá nového kolegu / kolegyni na pozici Account manager / Obchodní zástupce.

Popis pozice:
• Akvizice nových zákazníků
• Péče o stávající zákazníky (odbavování poptávek)
• Tvorba nabídek a případná prezentace možných řešení
• Účast v tendrech

Požadujeme• Vzdělání alespoň SŠ
• Znalost MS Office
• Příjemné vystupování
• Dobré komunikativní a vyjednávací schopnosti
• Znalost AJ výhodou
• Zkušenosti z prodeje B2B výhodou

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme• Motivující ohodnocení na základě odvedené práce
• Výkon práce Praha – případně možný i jiný
• Práci v přátelském kolektivu
• Možnost seberealizace

Počet zobrazení nabídky práce: 2399             Inzerát Account manager / Obchodní zástupce vložen: 2015-01-19

Pracovní místo Account manager / Obchodní zástupce nabízí

Litea Solution s.r.o.

    Litea Solution je společnost zabývající se vývojem internetových řešení na přání zákazníků. Naší hlavní náplní je tvorba webů, eshopů, internetových aplikací a online marketing.

IČO: 24180793

Adresa:
   Římská 22
   Praha
   12000

Kontakní osoba:   Ondřej Kuděj

Tel.:
Fax.:
Email: ondrej.kudej@litea.cz
Internet: www.litea.cz