Příležitost s FJ a AJ - logistika (od 24.000 Kč)

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Olomoucký k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup:     Plat: 24000,-

Náplň práce

Umíte francouzsky, anglicky, ale nemáte odborné zkušenosti?
Nevadí - zaškolíme, zaučíme!

Rozšiřte tým mezinárodní firmy právě Vy. Hledá se francouzsky mluvící kolega či kolegyně pro komunikaci se zákazníky, a to do divize Logistika.

- Komunikace se zákazníky
- Vyřizování zákaznických požadavků
- Spolupráce s výrobou, expedicí, příp. jinými odděleními
- Řešení problémů, případně reklamací
- Řešení dopravy k zákazníkovi
- Reportování

Požadujeme- FJ a AJ - komunikativní znalost podmínkou
- Praxe v logistice výhodou
- Orientace na zákazníka, spolehlivost
- ŘP sk. B

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina, francouzština
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme- Práci pro významnou mezinárodní firmu
- Rozvoj osobnosti, odborné vzdělávání
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Stravování na pracovišti
- Zaměstnanecké benefity
- Místo výkonu práce: okr. Prostějov
- Nástup: ihned/dle domluvy

Životopis zasílejte nacv@sugesto.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 2310             Inzerát Příležitost s FJ a AJ - logistika (od 24.000 Kč) vložen: 2016-01-05

Pracovní místo Příležitost s FJ a AJ - logistika (od 24.000 Kč) nabízí

SUGESTO s.r.o.

    Personální agentura – provádíme zprostředkování zaměstnání, vyhledáváme zaměstnance pro všechny společnosti. Poskytujeme personální poradenství, kariérové poradenství, školení a individuální setkání pro uchazeče o práci.

IČO: 02782693

Adresa:
   Hálkova 171/2
   Olomouc
   77900

Kontakní osoba:   Bc. Alena Mariančiková

Tel.:
Fax.:
Email: cv@sugesto.cz
Internet: www.sugesto.cz