pokrývače, vystavba sádrokartonu

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Zahraničí   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: 26.1.2015    Plat: 50000,-

Náplň práce

nemecka stavebni firma sidlici v Lipsku hleda pracovni sily s ZL na vystavbu sadrokartonu a pokryvace.

Požadujemepasivni znalost nemciny

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: němčina,
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme13 €/hod.
dlouhodoba spolehliva spoluprace

Počet zobrazení nabídky práce: 2452             Inzerát pokrývače, vystavba sádrokartonu vložen: 2015-01-21

Pracovní místo pokrývače, vystavba sádrokartonu nabízí

szurban-projekt-nemecka firma

Předmět podnikání:
    stavebnictvi, klempirstvi, sadrokarton

IČO: 03460983

Adresa:
   Marienbrunnenstraße 4
   Leipzig
   04299

Kontakní osoba:   Moravcova, Lenka

Tel.: 775 555 870, 0049 175 59 25 0 23
Fax.:
Email: szurbanprojekt.lm@web.de
Internet: www.szurbanprojekt.de