Obchodní asistent - Investcon PPS

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Moravskoslezský k.   Obor: management    Nástup: dle dohody    Plat: 15000,-

Náplň práce

Baví Vás komunikovat s lidmi? Máte zkušenosti s prodejem a máte obchodního
ducha? Chcete se stát důležitým článkem silné finanční společnosti? Jste
soutěživí a rádi zdoláváte výzvy? Chcete být odměnováni za to, co
společnosti přinesete? Přidejte se k Investcon PPS.

Co Vás čeká?
- konzultace produktů v oblasti pojištění
- analýza potřeb klienta
- získávání klientů a sjednávání kontraktů
- udržování kontaktů s klientem
- vypracovávání nabídek na základě analýzy potřeb klienta
- Dlouhodobné sebevzdělávání

Požadujeme- Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
- výborné komunikační a argumentační schopnsti
- Aktivitu, samostatnost, tah na bránu
- uživatelskou znalost práce s PC
- zkušenosti v oblasti pojištovnictví

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme- Možnost seberealizace v odpovědné, zajímavé a samostatné práci
- Každotýdenní vzdělávání, semináře, koučink
- Motivující finanční ohodnocení
- Netradiční a příjemné pracovní prostředí
- Flexibilní pracovní dobu

Životopis zasílejte nakariera@investcon.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 2596             Inzerát Obchodní asistent - Investcon PPS vložen: 2015-01-27

Pracovní místo Obchodní asistent - Investcon PPS nabízí

INVESTCON pps s.r.o.

    Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

IČO: 29399009

Adresa:
   Poděbradova 2017/61
   Ostrava - Moravská Ostrava
   70200

Kontakní osoba:   Matěj Misař

Tel.:
Fax.:
Email: m.misar@investcon.cz