Profesor, docent nebo odborný asistent

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Královehr. k.   Obor: lidské zdroje/personalistika    Nástup: duben 2015    Plat: dohodou

Náplň práce

Profesor, docent nebo odborný asistent na pozice vedoucích kateder: biologie, chemie, fyziky, informatiky, matematiky.

Náplň práce:
• Vedení příslušné katedry.
• Výuka předmětů v příslušném programu.
• Samostatná vědecká práce, případně zapojení do již etablovaného vědeckého týmu.

PožadujemeVzdělání a kvalifikace:
• Vědecko-pedagogický titul (doc., prof.), vědecká hodnost Ph.D., CSc. nebo DrSc. v oboru odpovídajícím zaměřením dané katedry.
• Schopnost vyučovat v anglickém jazyce.
• Publikace v časopisech započitatelných do RIV za posledních 5 let.

Přihlášky s ověřenými doklady o VŠ vzdělání, dosažených akademicko-vědeckých titulech, akademických hodnostech, přehledem dosavadní pedagogické a vědecké činnosti, odborným životopisem a výpisem z RT zasílejte do 2. března 2015 na adresu:
Děkan Přírodovědecké fakulty Univerzity Hradec Králové
Rokitanského 62, 500 03 Hradec Králové

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme• 8 týdnů dovolené
• Příspěvek na stravování
• Příspěvek na důchodové nebo životní připojištění
• Podpora v osobním i odborném růstu
• Předpokládaný nástup: duben 2015 nebo po dohodě

Počet zobrazení nabídky práce: 3744             Inzerát Profesor, docent nebo odborný asistent vložen: 2015-11-27

Pracovní místo Profesor, docent nebo odborný asistent nabízí

Univerzita Hradec Králové, Přírodovědecká fakulta

Předmět podnikání:
    Vzdělávání

IČO: 62690094

Adresa:
   Rokitanského 62
   Hradec Králové
   50003

Kontakní osoba:   Bc. Ilona Lankašová

Tel.: 493332402
Fax.:
Email: ilona.lankasova@uhk.cz
Internet: www.uhk.cz