Konzlultant v centru zdravého životního stylu

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Olomoucký k.   Obor: jiné    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

Olomoucké centrum zdravého životního stylu hledá 3 nové konzultanty. Našim cílem je pomáhat lidem s úpravou váhy, řešením civilizačních chorob, sportovní výživou, detoxikací organismu a péčí o pleť. Náplní práce je dlouhodobá péče o klienty a vedení klientských karet, odborné konzultace s klienty, sestavování jídelníčků a detoxikačních programů, popř. poradenství ohledně péče o pleť. Práce je vhodná i pro studenty a maminky na mateřské a dá se vykonávat na hlavní i vedlejší činnost. Nepožadujeme praxi v oboru, vybrané uchazeče zaškolí naši zkušení konzultanti.

Strukturovaný životopis s telefonním kontaktem zašlete na email: svecjirik1@seznam.cz

PožadujemePožadujeme: věk nad 18 let, min. 10 hodin volného času / týden, zájem o některých z oborů (detoxikace, redukce váhy, sportovní výživa, péče o pleť, proměny image), ochotu vzdělávat se, komunikativnost, spolehlivost, příjemné vystupování

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNabízíme: práci v mladém a příjemném kolektivu ,odborné zaškolení, flexibilní pracovní doba, adekvátní výdělky - možnost ovlivnit si výši svého příjmu

Počet zobrazení nabídky práce: 3081             Inzerát Konzlultant v centru zdravého životního stylu vložen: 2015-05-03

Pracovní místo Konzlultant v centru zdravého životního stylu nabízí

Jiří Švec

Předmět podnikání:
    poradenství

IČO: 02203901

Adresa:
   Skalní 1954
   Hranice
   753 01

Kontakní osoba:   Jiří Švec

Tel.:
Fax.:
Email: Svec.js@seznam.cz