ING pojišťovna- poradce pro finanční plánování

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Zlínský k.   Obor: management    Nástup: 1.3. a 1.4.    Plat: 25000,-

Náplň práce

- poskytovat poradenství klientům, pro které budete něco jako rodinný lékař přes jejich finance
- řešit finanční potřeby klientů a tím plnit své i týmové obchodní cíle
- pracovat pomocí moderního poradenského modelu, který vychází ze skutečných potřeb a přání klienta
- zvyšovat finanční gramotnost klientů a tak i celé české společnosti

Požadujeme- umíte zvládat různorodé situace s úsměvem
- sdílíte náš smysl pro zodpovědnost – finance našich klientů jsou na prvním místě
- máte zdravé sebevědomí a dokážete aktivně oslovit klienta
- férovost a slušnost je Vám vlastní

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- poctivou odměnu za dobře odvedenou práci (kombinace provizní složky a finančních podpor)
- perfektní orientaci v pojišťovnictví, která Vám bude přínosem jak v osobním, tak profesním
životě
- příležitost pro svůj růst a rozvoj – šikovný obchodník u nás často rozvine svou kariéru
- zajímavé benefity jako firemní dovolené, motivační akce

Počet zobrazení nabídky práce: 2481             Inzerát ING pojišťovna- poradce pro finanční plánování vložen: 2015-02-09

Pracovní místo ING pojišťovna- poradce pro finanční plánování nabízí

01129074

Předmět podnikání:
    Obchod- zprostředkování obchodu a služeb

IČO: 01129074

Adresa:
   Velké Karlovice 684
   Velké Karlovice
   75606

Kontakní osoba:   Daniel Hastík

Tel.:
Fax.:
Email: danielhastik@gmail.com