Frontend Developer, zahraniční projekty

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Zlínský k.   Obor: IT/telekomunikace    Nástup: 2015    Plat: dohodou

Náplň práce

Když se chce, tak to jde. Celosvětový byznys umíme dělat odkudkoliv - třeba z Osla, Stockholmu, Bratislavy nebo ze Zlína. Klíčem je prvotřídní kvalita práce, kterou držíme napříč všemi našimi projekty. Poznáte je podle našeho podpisu: jsme madeo.

Naše práce byla oceněna v mnoha webových galeriích (např. 5 x Awwwards SIte of The Day), publikacích (knihy: Web design index, The best 365 websites of 2010 a 2011), magazínech a oborových soutěžích (např. WebTOP100).

Hledáme člověka, který:
- umí nést zodpovědnost
- má vlastní nápady a přemýšlí
- i když něco nezná, nebojí se ptát a učit se
- věří, že Zlín je fajn místo pro práci.
(V případě potřeby může být fajn místem vyhlášeno i další město.)

Jaká bude náplň práce?
- vytváření high-end uživatelských rozhraní.
- spolupráce s designery (řešení otázek technologických limitů, možných oživení jejich grafických návrhů atd.)
- spolupráce s backend vývojáři

PožadujemeCo požadujeme?
- znalost HTML5/CSS3
- znalost JavaScript / JQuery
- zájem o trendy ve frontend vývoji
- schopnost základní komunikace v angličtině

Co přivítáme?
- zkušenost s verzovacími nástroji (GIT/SVN)
- zkušenost s preprocesory (SASS/LESS/Stylus)
- zkušenost s MVC frameworky (Backbone / AngularJS / Ember.js)
- estetické cítění

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNa oplátku nabízíme:
- odpovídající plat a pravidelné čtvrtletní prémie
- účast ve firemním opčním plánu (stínové akcie)
- měsíční příspěvek na stravu
- moderní pracovní prostředí v centru Zlína
- lekce angličtiny v sídle firmy (1x týdně dva otevřené kurzy)
- práci na projektech zejména pro zahraniční klientelu
- pracovní stáže a cesty do kanceláří firmy v Norsku nebo Švédsku
- skvělý kolektiv a společné mimopracovní aktivity

Jsme nejznámější neznámou a nejviditelnější neviditelnou digitální agenturou v ČR.
A možná hledáme vás.

Životopis zasílejte najobs@madeo.com

Počet zobrazení nabídky práce: 2719             Inzerát Frontend Developer, zahraniční projekty vložen: 2015-02-12

Pracovní místo Frontend Developer, zahraniční projekty nabízí

madeo ventures s.r.o.

Předmět podnikání:
    Informační technologie, design a vývoj webů a aplikací

IČO: 28321782

Adresa:
   Na Větřáku 495
   Pozořice
   664 07

Kontakní osoba:   Martin Pospíšil

Tel.: +420 602 410 811
Fax.:
Email: jobs@madeo.com
Internet: www.madeo.cz