ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Zlínský k.   Obor: jiné    Nástup: 1.3.2015    Plat: 15000,-

Náplň práce

- Obsluha hotelové restaurace
- Přijímání objednávek
- Servírování pokrmů a nápojů

Požadujeme- SŠ vzdělání (vyučen v oboru) - podmínkou
- Časovou flexibilitu
- Slušné a příjemné vystupování
- Vhodné pro absolventy středních škol

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné: Znalost alespoň jednoho cizího jazyka

Řidičský průkaz

Nabízíme- Pracovní poměr na HPP
- Smlouvu na dobu neurčitou
- Zajímavé mzdové ohodnocení
- Nástup IHNED
- Benefity (zajištěné ubytování, celodenní strava, bonusy)

Životopis zasílejte namichaela@cdr-cz.com

Počet zobrazení nabídky práce: 1994             Inzerát ČÍŠNÍK/SERVÍRKA vložen: 2015-02-18

Pracovní místo ČÍŠNÍK/SERVÍRKA nabízí

MWB Recruitment Ltd. T/A CDR

    Zajistovani podpurnych HR aktivit vcetne skoleni nejnovejsich trendu v personalistice.

IČO: 27857522

Adresa:
   Stodolni 21
   Ostrava
   70200

Kontakní osoba:   Josef Halamik

Tel.:
Fax.:
Email: nabor@cdr-cz.com