Chovatel / ošetřovatel zvířat - stáž

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Moravskoslezský k.   Obor: jiné    Nástup: 1.4.2015    Plat: dohodou

Náplň práce

Nabízíme stáž na pozici Chovatel/ošetřovatel zvířat. Zlepšete svou pozici na trhu práce! Kontantujte nás!

•Příprava a dávkování krmiva, napájení a krmení všech kategorií zvířat
•Péče o hygienu zvířat, péče o nemocná zvířata podle zooveterinárních zásad
•Zaznamenávání chovatelské evidence
•Dodržování a provádění základních zooveterinárních opatření
•Sledování zdravotního stavu zvířat
•Vyskladňování, přesuny a vážení zvířat
•Obsluha a údržba základních mechanizačních prostředků
•Úklid, dezinfekce, čištění a podestýlání stání či výběhů zvířat

Požadujeme•Střední odborné vzdělání s výučním listem nebo vyšší v oblasti Zemědělství a lesnictví nebo Veterinářství a veterinární prevence
•nebo 1 rok praxe na pozici chovatel, ošetřovatel zvířat nebo zootechnik
•nebo rekvalifikace na tuto pozici
•Trvalý pobyt na území ČR mimo území hl. m. Prahy

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme•Při stáži máte hrazené stravné, cestovné či ubytovaní, případně finanční ohodnocení
•Zvýšíte Vaše šance na trhu práce
•Propojíte teorii s praxí
•Otevírá se Vám možnost získání zaměstnání v dané firmě, firmy chtějí najít zaměstnance díky tomuto projektu
•Získáte cenné kontakty pro rozvoj Vaší kariéry
•Po úspěšném absolvování stáže získáte Certifikát

Životopis zasílejte nastaze@premi-consult.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 2602             Inzerát Chovatel / ošetřovatel zvířat - stáž vložen: 2015-02-18

Pracovní místo Chovatel / ošetřovatel zvířat - stáž nabízí

MWB Recruitment Ltd. T/A CDR

    Zajistovani podpurnych HR aktivit vcetne skoleni nejnovejsich trendu v personalistice.

IČO: 27857522

Adresa:
   Stodolni 21
   Ostrava
   70200

Kontakní osoba:   Josef Halamik

Tel.:
Fax.:
Email: nabor@cdr-cz.com