Strojní inženýr - mechanika

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brno   Obor: jiné    Nástup: 1.7.2015    Plat: dohodou

Náplň práce

Analytická a konstrukční činnost s využitím MKP v programu NASTRAN, řešení problémů v oblasti statiky a dynamiky.

PožadujemeTeoretické znalosti v oblasti mechaniky pevných těles a přenosu tepla,
3 roky praxe se systémem NASTRAN při řešení problémů v oblasti statiky a dynamiky,
Aktivní znalost anglického jazyka na úrovni umožňující komunikaci,
Schopnost pracovat samostatně a odpovědně.

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné: Technická angličtina

Řidičský průkaz

NabízímeMladý kolektiv, kreativní práce, prémie, zaměstnanecké benefity.

Životopis zasílejte naresume@lke.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 2004             Inzerát Strojní inženýr - mechanika vložen: 2015-02-20

Pracovní místo Strojní inženýr - mechanika nabízí

L.K. Engineering, s.r.o.

Předmět podnikání:
    strojírenství, výpočty

IČO: 26244560

Adresa:
   Vídeňská 55
   Brno
   639 00

Kontakní osoba:   Dana Lekešová

Tel.:
Fax.:
Email: lekesova@lke.cz