Účetní

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: management    Nástup: dohodou    Plat: dohodou

Náplň práce

Jsme účetní a daňová kancelář pohybující se na trhu již od roku 2000. V současné době hledáme pro naši kancelář v Praze kolegyni/kolegu na pozici:

ÚČETNÍ

Náplň práce:
komunikace s přidělenými klienty
zpracování dokladů, dat a informací klientů v ekonomickém programu
kontrola všech podání (jak klientům, tak úřadům)
základní komunikace s úřady ve věcech přidělených klientů
sestavováni statistických výkazů svých klientů ve všech oblastech účetních a daňových

PožadujemePožadujeme:
min. SŠ vzdělání s maturitou
prokazatelná praxe v účetnictví alespoň 1 rok
pokročilejší znalost obsluhy výpočetní techniky
psaní 10-ti prsty
znalost programu „Pohoda“ výhodou
znalost AJ na pokročilejší úrovni (minimálně B2)
schopnost zorganizovat si práci
komunikativnost
chuť a schopnost se učit novým věcem
pečlivost a odpovědnost

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNabízíme:
práci v přátelském kolektivu
odborné a metodické vedení nadřízeného pracovníka
pružnou pracovní dobu
odpovídající finanční ohodnocení (prémie formou podílové mzdy)
průběžná školení na aktuálně platnou legislativu
příspěvek na stravování
pracovní poměr na dobu neurčitou v prosperující společnosti

V případě zájmu o námi nabízenou pozici, prosím zašlete Váš strukturovaný životopis s fotografií na adresu: jarmila.vitkova@sluto.cz.

Počet zobrazení nabídky práce: 3426             Inzerát Účetní vložen: 2015-02-25

Pracovní místo Účetní nabízí

Sluto s.r.o.

Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence

IČO: 25595318

Adresa:
   Týnská 1053/21
   Praha
   11000

Kontakní osoba:   Mgr. Jarmila Vítková

Tel.: 530 500 916
Fax.:
Email: jarmila.vitkova@sluto.cz
Internet: www.sluto.cz